Skip to main content

System do odczytywania danych z dokumentów i ich inteligentnego obiegu

Nadaj właściwy kierunek dokumentom Twojej Firmy z platformą SaldeoSMART

Dzięki wbudowanemu systemowi do odczytywania danych z dokumentów (faktur wraz z pozycjami towarowymi, wyciągów bankowych, innych typów) samodzielnie wprowadza je do programu księgowego, systemu ERP lub eksportuje do pliku JPK. Wyposażona w wielofunkcyjną wyszukiwarkę dokumentów i raporty analityczne stanowi nieocenioną pomoc w rozwoju Twojej firmy. Dokumenty automatycznie kierowane są w odpowiedni obieg dokumentów. Indywidualna konfiguracja systemu wspiera zarządzanie firmą i dokumentami.

Korzystanie z SaldeoSMART dla firm to przede wszystkim:

INNOWACYJNE PODEJŚCIE
do pracy z dokumentami – bez konieczności ich ręcznego przepisywania, bez wersji papierowej aplikacja pozwala na pracę z dokumentem przy dużym rozproszeniu zespołu
ELASTYCZNOŚĆ I WYGODA
system umożliwia tworzenie obiegów wielu typów dokumentów, z możliwością ich samodzielnej zmiany i szybkiej rozbudowy
EWOLUCJA W KSIĘGOWOŚCI
dzięki sztucznej inteligencji i szybkiej kategoryzacji system automatyzuje proces księgowania
KRÓTKI CZAS WDROŻENIA
w ramach jednego kwartału

Pakiety Moja Firma i Moja Firma PLUS

Rozwiązania, które umożliwiają kompleksowe zarządzanie dokumentami w firmie, stworzone z myślą o potrzebach firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Charakterystyka

Odczytywanie faktur

Firma może wysłać dokumenty do programu bezpośrednio ze skanera, przesłać mailem, dodawać ręcznie lub przez aplikację mobilną. SaldeoSMART automatycznie odczyta właściwe dane potrzebne do księgowania a także do późniejszego odszukiwania tych dokumentów w archiwum. Limit odczytywanych faktur zależy od Pakietu.

Program do wystawiania faktur

W SaldeoSMART Firma ma możliwość wystawiania wielu rodzajów faktur VAT i dla nie-vatowców (zaliczek, korekt, faktur cyklicznych) i wysłania ich mailem bezpośrednio do kontrahenta. Można także wysyłać przypomnienia o płatności za faktury i wezwania do zapłaty. Dodatkowo, wystawianie faktur posiada funkcję szybkich płatności, czyli bezpieczne i wygodne przelewy online, dzięki którym odbiorca faktury może błyskawicznie opłacić otrzymaną od wystawcy fakturę.

Elektroniczne archiwum dokumentów

Załączanie skanów dokumentów księgowych pozwala stworzyć bazę dokumentów. Wszystkie dokumenty znajdują się w jednym miejscu i są dostępne 24h/ dobę. W ramach e-archiwum dokumentów kosztowych firma ma także dostęp do funkcji odczytywania faktur, zgodnie z limitem Pakietu.  Bezpieczeństwo i poufność danych zapewnia szyfr SSL, co sprawia, że elektroniczne archiwum dokumentów jest najlepszym miejscem dla danych.

E-teczki pracownicze

W Pakiecie Moja Firma można tworzyć elektroniczne archiwum dokumentów kadrowych wraz z listą pracowników firmy. Dzięki temu dokumenty kadrowe zebrane są w jednym miejscu i są bezpiecznie archiwizowane.

Bieżący bilans zysków i strat

System, w oparciu o faktury sprzedażowe i kosztowe, na bieżąco prezentuje szacunkowy wynik Twojej firmy w danym miesiącu. Dzięki temu, w każdym momencie miesiąca masz wgląd w zyskowność firmy.

Kontrola rozliczeń z kontrahentami

Dzięki liście niezapłaconych faktur od razu wiadomo, który kontrahent jeszcze nie zapłacił faktury. Jest także możliwość kontroli płatności dodawanych do archiwum faktur kosztowych.

Eksport faktur do pliku JPK_FA

Od 1 lipca 2018 r. obowiązuje przesyłanie pliku JKP_FA. Użytkownicy SaldeoSMART mogą pobierać wystawione faktury sprzedaży do formatu pliku JPK_FA (dotyczącego faktur przychodowych).

Korzyści

  • Wszystkie dokumenty znajdują się w jednym miejscu, od faktur kosztowych, sprzedażowych po dokumenty kadrowe.
  • Oszczędność czasu, jakie zajmowało ręczne wprowadzanie dokumentów do programów.
  • Może funkcjonować jako samodzielny pakiet albo rozszerzenie pakietów Odczytywanie Dokumentów i Obieg Dokumentów.
  • Prosty i funkcjonalny program do wystawiania faktur.
  • Dostęp do dokumentów księgowych 24h/dobę.
  • System, w oparciu o faktury sprzedażowe i kosztowe, na bieżąco prezentuje szacunkowy wynik firmy w danym miesiącu.
  • Dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów kadrowych wraz z listą pracowników firm.