Skip to main content

Komunikacja z klientem

O produkcie

Biuro Rachunkowe

Nie trać czasu na wpisywanie faktur

Klient wystawia faktury w SaldeoSMART, co umożliwia ich zaimportowanie bezpośrednio do programu księgowego. SaldeoSMART współpracuje z ponad 20 programami księgowymi.

Zbierz dokumenty w jednym miejscu

Klient wystawia faktury, ale może także załączać skany dokumentów księgowych. W ten sposób powstaje baza dokumentów klienta, do której dostęp ma on i biuro rachunkowe. Wszystkie dokumenty znajdują się w jednym miejscu i są dostępne 24h/ dobę. Bezpieczeństwo i poufność danych zapewnia szyfr SSL, co sprawia, że elektroniczne archiwum dokumentów jest najlepszym miejscem dla danych klienta.

Zdobądź nowych klientów

Biuro korzystające z SaldeoSMART jest zawsze jeden krok przed konkurencją, ponieważ daje klientom dodatkowe narzędzie. Program do wystawiania faktur w ofercie to dodatkowa usługa dla klientów. Co więcej, aplikacja zmniejsza także ilość pracy biura, ponieważ pilnuje poprawności wystawianych faktur. SaldeoSMART to prawdziwy as w rękawie.

Zadbaj o wizerunek swojego biura

SaldeoSMART umożliwia obsługę klientów i oferowanie usług księgowych drogą internetową. W ten sposób jest bardziej dostępne i nowoczesne, jednocześnie zwiększając swój prestiż. Funkcjonowanie w sieci zwiększa bazę potencjalnych klientów i pozwala na zdobywanie nowych.

Korzystaj z łatwości obsługi

Program SaldeoSMART jest wyjątkowo prosty w obsłudze. Wszystko czego potrzebujesz to komputer z dostępem do Internetu. Intuicyjny interfejs pozwala na natychmiastowe przejście do szybszej i prostszej pracy. Co więcej, klient może korzystać z programu bezpośrednio ze strony Twojego biura, co jest dużym ułatwieniem dla obu stron.

Klient Biura

Program do wystawiania faktur i bezpieczne archiwum dokumentów 24h/dobę

W SaldeoSMART Klient ma możliwość wystawiania wielu rodzajów faktur (VAT, zaliczek, korekt …) i wysłania ich mailem bezpośrednio do kontrahenta.
Dodatkowo archiwum dokumentów ze skanami zawsze jest pod ręką, a dzięki wyszukiwarce ich odnalezienie jest niezwykle proste.

Historia rozliczeń księgowych online

Biuro rachunkowe przesyła przez Saldeo rozliczenie każdego miesiąca. Dzięki temu tworzy się historia wyników firmy, należnych podatków oraz składek ZUS. Dodatkowo rozliczenie prezentowane jest na graficznych wykresach, które ułatwiają analizę. SaldeoSMART pozwala na kontrolę płatności podatków i składek ZUS, a dzięki automatycznym przypomnieniom na maila, Klient nie spóźni się z wymaganymi płatnościami.

Przepływ dokumentów bezpośrednio do biura

Zamiast tracić czas na dostarczanie i odbieranie potrzebnych dokumentów z biura można automatycznie – a więc szybko i łatwo – przesyłać je między sobą za pomocą systemu. Przekazywanie dokumentów przez SaldeoSMART jest znacznie bezpieczniejsze niż klasyczną drogą mailową.

Baza dokumentów kadrowych

W SaldeoSMART jest wydzielona przestrzeń na dokumenty dotyczące pracowników (umowy, aktualne zaświadczenia, wnioski urlopowe czy badania). Biuro rachunkowe może załączać da pracowników przygotowane listy płac czy inne dokumenty. Dzięki temu są pod ręką 24h/dobę.

Bieżący bilans zysków i strat

System, w oparciu o faktury sprzedażowe i kosztowe, na bieżąco prezentuje Klientowi szacunkowy wynik jego firmy w danym miesiącu. Dzięki temu, w każdym momencie miesiąca ma wgląd w zyskowność firmy.

Analizatory

Automatycznie przesyłanie rozliczeń księgowych do Klienta

SaldeoSMART pozwala to na automatyczne przygotowanie wiadomości email do klienta z jego rozliczeniem księgowym (wynikiem firmy, podatkami i składkami ZUS) na podstawie deklaracji z Płatnika lub programów księgowych.

Kasa

Moduł KASA został stworzony z myślą o wszytkich firmach, które które samodzielnie prowadzą Kasę, a także biurach rachunkowych, które prowadzą Kasę w ramach obsługi swoich Klientów, co jest bardzo częstą praktyką na rynku.

Jakie funkcje posiada moduł KASA?
– Wystawianie dokumentów KP (kasa przyjmie) i KW (kasa wyda)
– Generowanie Raportów Kasowych wg poszczególnych walut w Kasie
– Pobieranie dokumentów KP, KW i Raportów Kasowych do PDF
Co zyskujesz prowadząc Kasę w SaldeoSMART?
– wszystkie informacje są zgromadzone w jednym miejscu (sprzedaż, koszty, stan Kasy)
– nie musisz posiadać papierowych druczków KP, KW
– proste i szybkie generowanie raportów kasowych w wielu walutach
– poprawność dokumentów generowanych przez program (walidacje)
– umożliwia wystawianie tych dokumentów zarówno samodzielnie przez firmę, ale także przez pracownika biura rachunkowego w imieniu obsługiwanej firmy
Moduł KASA jest dostępny zarówno po stronie Firmy, jak i Biura Rachunkowego.

Korzyści

Oszczędność czasu:

 • szybki import faktur sprzedażowych Klienta do programu księgowego używanego w Biurze
 • automatyczna wysyłka informacji z rozliczeniem podatków i składek ZUS do Klienta
 • bieżący dostęp do dokumentów Klienta – sprzedażowych, kosztowych i kadrowych

Zwiększenie przychodów z działalności:

 • szybsze wprowadzanie faktur
 • dotarcie do Klientów spoza najbliższego obszaru dzięki zdalnej komunikacji
 • mniejsze koszty związane z bieżącą obsługą Klienta

Zwiększenie zadowolenia Klientów:

 • program do wystawiania faktur i rachunków dla Klientów
 • dostęp do dokumentów księgowych 24h/dobę
 • szybki przepływ informacji o rozliczeniu
 • graficzne wykresy z rozliczeniami klientów
 • przypomnienia terminów płatności ZUS i podatków

Skontaktuj się z nami